Jesteśmy firmą aktywnie działającą na rynku usług księgowych. Spółka Diligentia rozpoczęła działalność w listopadzie 2015 roku. Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi księgowej i kadrowo-płacowej oraz pomocy związanej z aspektami prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Naszą profesjonalną obsługę opieramy o wykorzystanie nowoczesnego oprogramowania firmy Asseco WAPRO® oraz RAKS®.

 

Do wszystkich Klientów podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy naszą ofertę do ich potrzeb, tak aby w pełni spełniać wymagania wynikające ze specyfiki ich działalności.

 

Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów przez 7 dni w tygodniu. Wiemy, że Państwa działalność często wybiega poza zwykle przyjęte ramy pracy biur rachunkowych, że nie kończy się o 17:00. Dlatego też zachęcamy do kontaktu z nami w godzinach od 10:00 do 22:00, abyście nigdy nie pozostali Państwo bez fachowej pomocy czy porady i mogli zwrócić się do nas nawet w takich godzinach, kiedy inne biura rachunkowe są już dawno zamknięte.

 

Działamy głównie na obszarze Warszawy i okolicznych miejscowości - Sulejówka, Wesołej, Rembertowa, Halinowa, Okuniewa, Mińska Mazowieckiego, ale także Piaseczna czy Ząbek i Zielonki. Oferujemy Państwu możliwość odbioru dokumentów księgowych bezpośrednio z Państwa siedziby lub innego dogodnego dla Państwa miejsca.

 

Biuro nasze posiada kompleksowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, gwarantujące pełne bezpieczeństwo Klientom, obejmujące nie tylko ubezpieczenie obowiązkowe, ale także wszelkie dodatkowe klauzule uzupełniające.

 

 

O nas