Cennik

 

Bazowy cennik usług dla osób fizycznych, prowadzących działalność gospodarczą:

 

Podstawowy pakiet do 10 dokumentów miesięcznie to cena 300,00 zł netto. Większe pakiety dokumentów są ustalane osobno dla każdego Klienta.

 

Każdy dokument ponad limit: 6,60 zł netto.

 

Pełna obsługa kadrowa: 60,00 zł netto za osobę.

 

Obsługa telefoniczna 7 dni w tygodniu (10:00 - 22:00).

 

W cenie zawarte składanie wszelkich deklaracji, odbieranie dokumentów od Klienta w razie potrzeby (w czasie pandemii odbieranie dokumentów jest zawieszone do odwołania - bardzo przepraszamy za niedogodności). Dokumenty możecie Państwo dostarczać do nas pocztą, paczkomatem lub bezpośrednio do naszej skrzynki pocztowej, która jest dostosowana do przyjmowania dużych kopert.

 

Rozliczenie roczne płatne w wysokości średniej z całego roku obrachunkowego.

 

Każdorazowo cennik jest dostosowywany do potrzeb Klienta w drodze negocjacji.

Oferta

 

Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb Klienta na podstawie szczegółowej analizy profilu prowadzonej przez Niego działalności gospodarczej.

 

 

Każdy z Klientów Biura, który poleci nas innym firmom, w przypadku podpisania przez nas z tymi firmami umowy o nadzór nad rachunkowością, otrzyma rabat w wysokości 50% miesięcznego wynagrodzenia za obsługę rachunkową.

 

 

Dbamy o dobre relacje z naszymi Klientami i w pełni rozumiemy ich sytuację biznesową, dlatego też w trudniejszych momentach służymy pomocą i umożliwiamy czasowe obniżenie ceny za obsługę rachunkową na podstawie indywidualnych negocjacji.