Oferta

 

Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb Klienta na podstawie szczegółowej analizy profilu prowadzonej przez Niego działalności gospodarczej.

 

Nowym Klientom, przechodzącym do naszego Biura z innych biur rachunkowych, oferujemy atrakcyjne rabaty, które obejmują okres trzech miesięcy od podpisania z naszym Biurem umowy o sprawowanie nadzoru nad rachunkowością - 50% rabatu w pierwszym, 30% w drugim i 10% w trzecim miesiącu.

 

Każdy z Klientów Biura, który poleci nas innym firmom, w przypadku podpisania przez nas z tymi firmami umowy o nadzór nad rachunkowością, otrzyma rabat w wysokości 50% miesięcznego wynagrodzenia za obsługę rachunkową.

 

Nowopowstające firmy w ramach pomocy na starcie otrzymują od nas atrakcyjne zniżki przez okres pierwszych dwóch miesięcy działalności - 50% w pierwszym i 25% w drugim miesiącu. Służymy też pomocą przy otwieraniu firmy.

 

Dbamy o dobre relacje z naszymi Klientami i w pełni rozumiemy ich sytuację biznesową, dlatego też w trudniejszych momentach służymy pomocą i umożliwiamy czasowe obniżenie ceny za obsługę rachunkową na podstawie indywidualnych negocjacji.

Cennik

 

Bazowy cennik usług dla osób fizycznych:

 

- do 10 dokumentów miesięcznie: 195,00 zł netto;

 

- do 20 dokumentów miesięcznie: 235,00 zł netto

 

- do 30 dokumentów miesięcznie: 270,00 zł netto

 

- do 40 dokumentów miesięcznie: 300,00 zł netto

 

Każdy dokument ponad limit: 4,50 zł netto.

 

Pełna obsługa kadrowa: 35,00 zł netto za osobę.

 

Obsługa telefoniczna 7 dni w tygodniu (10:00 - 22:00).

 

W cenie zawarte składanie wszelkich deklaracji, odbieranie dokumentów od Klienta w razie potrzeby.

 

Rozliczenie roczne płatne w wysokości średniej z całego roku obrachunkowego.

 

Każdorazowo cennik jest dostosowywany do potrzeb Klienta w drodze negocjacji.